جزئیات بیشتر از کواترو پورته 2014 [ویدئو]

مازراتی از جزئیات و تصاویر کواتروپورته جدید خود پرده برداشت. ششمین نسل از کواتروپورته می تواند پرچمدار سدانهای لوکس ایتالیا باشد.

سورپرایز اصلی، استفاده از موتور توربوشارژر است. کواتروپورته جدید با موتورهای شش سیلندر دو توربو با حجم3 لیتر و یا هشت سیلندر 3.8 لیتری قابل انتخاب است. موتور 3.8 لیتری خورجینی با اتکا به همین توربینها، قادر است نیروی 530 اسب بخار را در دور 6800 دور و گشتاور 650 نیوتن متر را در دور موتور 2000 تا 4000 دور بر دقیقه تولید کند که شتاب صفر تاصد 4.7 ثانیه را برای آن به ارمغان خواهد آورد. این موتور هشت سیلندر کلاسیک فراری با تکنولوژی های امروزی برای کاهش اصطکاک و افزایش راندمان ارتقا یافته و گرچه در دورهای بالا خود را نشان می دهد، اما به خوبی قادر است این سدان لوکس را به سرعت 305 کیلومتر بر ساعت برساند.

چراغهای جلو با لامپهای زنون و LED برجسته همچون امضای مدلهای جدید مازراتی به جلوپنجره شره ای و نشان نیزه سه شاخه این شرکت ختم می شوند. در پهلوها ممکن است طراحی اینفینیتی تداعی شود. اما شکل کلی خودرو همچنان یادآور آخرین نسل همین خودرو است که به ملایمت بروزرسانی شده است. چرخهای 20 اینچی آلیاژی هم با تایرهای P Zero پیرلی در بر گرفته شده اند

.

/ 0 نظر / 12 بازدید