Bentley Continental GT Speed Convertible

 

شما ممکن است به تصاویر زیر نگاه کنید و فکر کنید که در حال تماشای یک بنتلی بنفش هستید.اما این فقط یک بنتلی بنفش نیست.این سریع ترین کانورتبل چهار سرنشینه ی دنیا است! 

چند روز پیش Bentley Continental GT Speed Convertible به طور رسمی معرفی شدو حالا ما می خواهیم آن را به شما معرفی کنیم.برای شروع به سراغ قلب تپنده ی این بریتانیایی می رویم.این خودرو به کمک یک موتور 6.0 لیتری W12 تویین توربو که 616 اسب بخار قدرت و 885 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.یعنی همان موتوری که در مدل کوپه هم شاهد آن بودیم.این قدرت از طریق یک جعبه دنده ی 8 سرعته اتوماتیک به هه ی چرخ های 21 اینچی منتقل می شود.

 

بنتلی در این مدل سیستم تعلیق را ارتقا بخشیده , خروجی های اگزوز بزرگتر نصب کرده و گرم کن های گردن را در صندلی ها قرار داده است.به منظور حفظ استجکام کلی خودرو بنتلی با تقویت کردن شاسی 500 پاوند ( 200 کیلو گرم ) به وزن این خودرو اضافه کرده و وزن کلی آن را به 5,500 پاوند ( 2200 کیلوگرم )! رسانده است.اما با این وجود این بنتلی می تواند در 4.1 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد ( یک دهم ثانیه بیشتر از کوپه ) و سقف سرعتی معادل 202 مایل ( 323 کیلومتر ) در ساعت به همراه خواهد داشت ( 3 میال کمتر از کوپه ).

دیسک های ترمز بزرگ دریچه دار به سایز 405 میلی متر در جلو و 335 میلی متر در عقب قدرت این خودرو را کنترل می کنند.در حالی که حتی ترمز های بزرگتری نیز از جنس کربن سیلیکون به عنوان آپشن قابل سفارش اند.بنتلی کانتیننتال GT Speed Convertible به طور رسمی در نمایشگاه دیترویت رونمایی خواهد شد.نمایشگاهی که کمتر از 2 هفته دیگر برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

 

/ 0 نظر / 9 بازدید